Kaip paruošti rankinį bagažą skrydžiui

Nors tai ir atrodo keista, tačiau vis dar yra žmonių, kurie lėktuvu į užsienį skrenda pirmą kartą. Kad ir kokie skeptikai jie būtų, galiausiai visi nutaria išbandyti oro transportą. Populiarūs ir pigūs skrydžiai į Londoną dažnai pirmą kartą gyvenime lėktuve sėdinčius lietuvius nuskraidina ieškoti laimės užsienyje. Kiti pirmą kartą keliauja tiesiog atostogauti. Kiekvienas galime keliauti dėl įvairių priežasčių, tačiau jos nebus svarbios, jeigu kas nors negerai bus su mūsų rankiniu bagažu. Tam, kad galėtume keliauti, turime praeiti nemažai įvairių patikrų procedūrų. Rankinis bagažas skrydžio metu – vienas daugiausiai pasiruošimo reikalaujantis dalykas. Kaip susidėti rankinį bagažą lėktuvui, kad galėtumėte keliauti be problemų ir susidėti tai, kas jums būtina?

Skysčiai

Kelionė į LondonąLipant į lėktuvą bus tikrinimas rankinis bagažas. Jo tikrinimo postas – vadinamieji pirmi kontrolės vartai. Vienas iš dalykų, kurį privalo žinoti kiekvienas, skrendantis lėktuvu, tai kaip tinkamai susidėti skysčius į rankinį bagažą. Ko negalima daryti? Tikrai negalima vežtis kokio buteliuko vandens ar kitų gėrimų, nebent jie pirkti Duty-free zonoje, esančioje jau už patikros. Tačiau iki patikros tokių dalykų neturi būti. Visi skysčiai privalo būti išpilstyti į ne didesnius kaip 100 ml buteliukus, sudėtus į 1 l talpos permatomą krepšelį. Ties skysčiai kontrolei turi būti atpažįstami: šampūnai, vaistai ir pan. Visa kita, kas bus skystis ir neatitiks tokių reikalavimų, bus išmestas. Galite prarasti brangias kosmetines priemones, jeigu tinkamai jų nesupakuosite, ir tada pigūs skrydžiai taps brangiais, tad pasistenkite to išvengti.

Maistas

Jeigu maistas yra skystas, tarkime, sriuba, tai jis priklauso skysčių kategorijai, ir jūs jo negalite vežtis. Jeigu maistas metalinėje dėžutėje, tarkime, tuno skardinėje – tai ji kontrolės punkte vėlgi lėks lauk. Ir galiausiai, kai kurios šalys ir kai kurie oro uostai turi papildomus apribojimus dėl maisto, kurį galima vežtis į lėktuvą. Tarkime, skrendantiems į Londoną gal net neprireiks tokių apribojimų laikytis, bet keliaujantieji į Norvegiją turės būti budrūs ir nesivežti su savimi, pavyzdžiui, bulvių, nes norvegai siekia rūšies grynumo.

Elektronika

Galima gabentis reikalingus elektros prietaisus, tokius kaip telefoną, foto aparatą, kompiuterį ir t. t. O ką reikia žinoti, tai kad einant per tuos pačius kontrolės vartus, turėsite ištraukti tuos prietaisus atskirai į dėžę, ir parodyti. Pačiame lėktuve visi prietaisai turės būti įjungti skrydžio režimu. Arba tik kylant, arba visą kelią.

Palikite atsiliepimą